Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

konferencja1     konferencja2

11 października 2019 roku w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiegoodbyła się konferencja naukowo- metodyczna:„Gwary polskie na przełomie XX i XXI wieku w badaniach dialektologicznych i w podstawie programowej”. Organizatorem spotkania było Towarzystwo Kultury Języka, Instytut Języka Polskiego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Fundacja Języka Polskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Karolina Godlewska, Julia Kowalczyk, Amelia Wojciechowicz i Anna Zdziarska oraz pan dyrektor Dariusz Morawski i pani Barbara Wojciechowicz.  Delegacje z poszczególnych placówek oświatowych opowiedziały o działaniach podejmowanych w ramach projektu „Dialog Pokoleń”. Uczestnicy wysłuchali przemówienia pani profesor Barbary Falińskiej i wykładu pani profesor Haliny Karaś, a także wzięli udział w zabawach przygotowanych przez studentów polonistyki i w warsztatach językowo- kulturowych na Zamku Królewskim w Warszawie.