Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

SZANOWNI RODZICE!

Na podstawie Rozporządzenia MEiN z dnia 28 maja 2021r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z dnia 28 maja 2021 r., poz. 983) uprzejmie informuję, że w naszej szkole w okresie od 2 września 2021 r. do 22 grudnia 2021 r. będą organizowane zajęcia wspomagające uczniów w opanowaniu i utrwalaniu wiadomości i umiejętności z wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego (z przedmiotów egzaminacyjnych: język polski, język angielski i matematyka). Ich realizacja będzie przebiegać poza obowiązkowym tygodniowym rozkładem zajęć lekcyjnych.

Udział w zajęciach wspomagających nie jest obowiązkowy. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy chętni uczniowie klas IV-VIII.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i terminu zajęć przekażą Państwu i uczniom wychowawcy i nauczyciele danego przedmiotu.

Dyrektor ZPO w Wąsewie

Dariusz Morawski