Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”
                                                                                    Wisława Szymborska

Nasza szkolna biblioteka w ostatnim czasie nie tylko przeszła gruntowny remont, dzięki któremu zyskała piękny, przytulny i przestronny wygląd, ale też wzbogaciła swój księgozbiór o nowe i bardzo ciekawe pozycje. Dzięki temu nasze zasoby biblioteczne zgromadzone na 70m kw. liczą ponad 8000 woluminów i są największym księgozbiorem wśród szkół w gminie Wąsewo. Mamy nadzieję, że nowości te przyczynią się do wzrostu czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły. Pamiętajmy, że czytanie książek ma olbrzymi wpływ na rozwój intelektualny dziecka, ponadto rozwija życie emocjonalne, kształtuje wyobraźnię i postawę twórczą. To świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, trzeba tylko spróbować. Serdecznie zapraszamy, na pewno każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.