Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

pog1     pog2

22 września 2021 roku pożegnaliśmy śp. Sabinę Dąbrowską, która przez 18 lat była pracownikiem Zespołu Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Wąsewie. Powierzone zadania i obowiązki wykonywała starannie, wzorowo i z dużym zaangażowaniem. Dała się poznać jako osoba o pogodnym usposobieniu – zawsze uśmiechnięta, skromna, życzliwie nastawiona do ludzi i świata. Była człowiekiem o wielkim sercu i ogromnej dobroci, pełna taktu i wewnętrznego ciepła.  Szanowała i ceniła innych. Każdego dnia, poprzez swe uczynki, zostawiała ślad po sobie w świadomości i pamięci nauczycieli, koleżanek, kolegów oraz uczniów i ich rodziców.

Obecność pocztu sztandarowego podczas uroczystości pogrzebowych była symbolicznym gestem pożegnania społeczności szkolnej ze śp. Sabiną Dąbrowską i jednocześnie podziękowaniem za pracę.  Będzie nam Jej brakowało. Niech spoczywa w pokoju.

kir

Całej Rodzinie Zmarłej składamy serdeczne wyrazy współczucia