logo ls

webquest

ww1     ww2

aparat

W czasie otwarcia IX Festiwalu Szachowego „Wąsewska Wieża”  w dniu 11 lutego wręczone zostały puchary i medale laureatom Szkolnego Turnieju Szachowego zorganizowanego przez Zespół Placówek Oświatowych i Uczniowski Klub Sportowy „Wąsewska Wieża”.

Puchary otrzymali zwycięzcy turnieju w kategorii dziewcząt, I miejsce zajęła Budniak Oliwia, II miejsce - Jasińska Magdalena, III – Orłowska Anna. W kategorii chłopców, I miejsce zajął Sobotka Radosław, II – Sobotka Przemysłąw, III – Gocłowski Adam.

Medale w turnieju w kategorii poniżej 16 lat dziewcząt otrzymali: I miejsce – Włodarczyk Lena, II – Todzia Zuzanna, III – Szydlik Zuzanna W kategorii chłopców do lat 8 i młodsi, I miejsce zajął Skowroński Jan, II miejsce -  Rzepiński Szymon, III miejsce - Gorczyński Aleksander. W kategorii 9 lat, I miejsce zajął Wojtyła Jan, II miejsce - Gałązka Maksymilian, III miejsce - Rogaczyk Szymon. W kategorii 10 lat i starsi, I - miejsce zajął Skowroński Antoni, II miejsce - Sobotka Cezary, III miejsce - Fercho Jakub.

Zawodnikom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.