arecyt

21 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXI  konkursie recytatorskim "Ocalić od zapomnienia" organizowanym przez 22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny w Komorowie. Patronat nad konkursem, wzorem lat ubiegłych, objął Dowódca Garnizonu Ostrów Mazowiecka i Starosta Powiatu Ostrów Mazowiecka. W tym roku uczniowie klas młodszych mieli do zaprezentowania jeden z utworów Janiny Porazińskiej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Zuzanna Budniak klasa I - opiekun pani Lidia Pazik, Jan Wojtyła klasa III - opiekun pani Bożena Podrażka, Paulina Strzemieczna klasa IV - opiekun pani Monika Modzelewska. Do konkursu przygotowywała się również uczennica klasy II Amelia Rupińska. Recytatorom gratulujemy występów i składamy serdeczne podziękowania nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do konkursu.