rod1     rod2

„Rodzina jest jak drzewa.
Wszyscy rośniemy w innych kierunkach,
lecz zawsze łączą nas korzenie.”

17 lutego 2024r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu konkursu „Moc więzi rodzinnych – opowiedz o swoich rodzicach”, które miało miejsce w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie.
Cel konkursu to propagowanie wartości rodziny i więzi międzypokoleniowych. Zadaniem uczestników było opisanie relacji z rodzicami, wspomnień z dzieciństwa i wartości, które zostały im przekazane przez najbliższych.
Prace uczniów oceniała Komisja Konkursowa w składzie: Marta Wójcik – Przewodnicząca, Ewelina Zięba - Sekretarz, Członkowie: Bogumiła Olbryś, Marta Borowa, Bogusława Łoniewska, Adam Borowy.

Wyróżnienia otrzymały następujące osoby:
- Jakub Skrzecz – kl. VI
- Julia Szydlik – kl. VIII
- Zuzanna Rupińska – kl. VIII

Uczniów do konkursu przygotowała pani Anna Brzostek.
Wręczenia dyplomów i nagród dokonali Wójt Gminy Wąsewo, Rafał Kowalczyk, Prezes Stowarzyszenia Mieszkańców Wsi Trynosy ”Słoneczna Wioska”, Pan Adam Borowy, Przewodnicząca KGW w Trynosach, Pani Bogumiła Łoniewska oraz Sołtys Trynos, Pani Bogumiła Olbryś. Gratulacje wyróżnionym złożył Pan Dyrektor szkoły, Dariusz Morawski.
Dziękuję Rodzicom za przybycie na uroczystość. Wszystkim nagrodzonym gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Anna Brzostek