mikolajki1     mikolajki2

Czas świąt Bożego Narodzenia, to okres różnych przygotowań. To kolędowanie i pachnąca lasem, kolorowo udekorowana choinka, świąteczne dekorowanie domu i przygotowanie tradycyjnych potraw. Ale jest to też czas na wykonywanie ozdób świątecznych. Z tej właśnie okazji 7 grudnia, uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w warsztatach świątecznych zorganizowanych z inicjatywy pani Nadziei Budniak, mamy naszej Lilianki. Pani Nadzieja zapewniła uczniom potrzebne materiały plastyczne, niezbędne do wykonania ozdób. W czasie warsztatów dzieci były bardzo zaangażowane, aktywnie i z uwagą wykonywały polecenia prowadzącej. Dzięki temu powstały piękne choinki z ryżu i makaronu oraz śniegowe kule. Efekt pracy był rewelacyjny. Dzięki warsztatom uczniowie mogli poczuć magiczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy mamie naszej uczennicy za inicjatywę, współpracę i ogromne zaangażowanie w przeprowadzenie zajęć.