Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

rok1     rok2

W dniu 5 stycznia z noworocznym pozdrowieniem przybyli uczniowie kl. II wraz z panią Małgorzatą Malicką do Gminnego Przedszkola w Wąsewie oraz do uczniów kl. I  ZPO. Przedstawili inscenizację wiersza, pt. „ Dwunastu braci”, w której wystapiły wszystkie miesiące roku. Spotkanie ze sztuką i zabawa w teatr to wspaniała forma aktywności intelektualnej dla  dziecka. Pozwala na rozwój osobowości, odkrycie talentu oraz wyrażeniu własnych emocji. Uczniowie nabierają wówczas  odwagi do wystąpień publicznych, a gromkie brawa dają radość i satysfakcję. Ważną  wartością tej inscenizacji była   możliwość zaangażowania wszystkich uczniów klasy II.

Realizacja pomysłu spotkała się z ciepłym i życzliwym  przyjęciem publiczności i zaproszeniem na kolejne spotkanie.

Serdeczne słowa podziękowania  kieruję do Rodziców  młodych artystów za pomysłowe, originalne stroje oraz rekwizyty. Wspaniała współpraca z rodzicami motywuje do dalszej, owocnej pracy na rzecz młodego pokolenia.

Małgorzata Malicka