Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

san2     san4

san5     san6

san3     san1

W ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia gościliśmy w naszej szkole Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Ostrowi Mazowieckiej, które poprowadziły zajęcia dla uczniów.

Młodzież miała okazję dowiedzieć się o symptomach uzależnienia i szkodliwości  e-papierosów oraz napojów energetyzujących. Prowadzące uświadomiły uczniom szkodliwy wpływ e-papierosów i napojów energetyzujących na organizm człowieka. Ponadto uczniowie mogli usłyszeć cenne informacje na temat szczepień ochronnych i kilka historycznych ciekawostek dotyczących szczepień.

Mamy nadzieję, że warsztaty spełniły oczekiwania naszych uczniów i przyczynią się do podejmowania przez nich rozsądnych decyzji i asertywnych zachowań.

Martyna Rólka