Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Numer konta Rady Rodziców

pec1     pec2

pec3     pec4

2 września 2023 roku przed pomnikiem żołnierzy Armii Krajowej w Pecynce odbyła się uroczystość patriotyczno-religijna z okazji 79. rocznicy bitwy oddziałów Armii Krajowej „Opocznik” pod Pecynką, która miała miejsce w dniu 31 sierpnia 1944 r. w ramach operacji „Burza” w Puszczy Białej.

Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej polowej przy pomniku poległych żołnierzy 13. Pułku Piechoty Armii Krajowej Rejonu I Armii Krajowej „Opocznik”.
Na wstępie uroczystości odśpiewano Hymn Państwowy, po czym powitano gości. Następnie odczytano list od Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych. Po wręczeniu odznaczeń odczytany został Apel Pamięci, a pododdział honorowy wykonał salwę honorową, po której złożono kwiaty przed mogiłą i zapalono znicze. Wśród składających kwiaty była delegacja naszej szkoły na czele z pocztem sztandarowym.