pauza1     pauza2

pauza3     pauza4

15 stycznia zespół wokalny PAUZA reprezentował naszą szkołę w IX Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Andrzejewie. Zespół w 10-osobowym składzie wykonał kolędę pt. "Tobie, mały Panie". Występ naszych dziewcząt bardzo się spodobał, co zaowocowało zdobyciem II miejsca. Serdecznie gratulujemy.

Skład zespołu:

Anna Godlewska, Karolina Kowalczyk, Julia Majkowska, Lidia Markowska, Klaudia Zdunek, Weronika Szczechura, Klaudia Jaworska, Julia Skarzyńska, Kornelia Zając i Amelia Pazik.

Bardzo ładnie zaprezentowały się również solistki: Karolina Kowalczyk oraz ze Szkoły Podstawowej – Anna Zdziarska. Mimo, że nie udało się w tej kategorii wyśpiewać nagrody, dziewczęta godnie reprezentowały naszą szkołę. Widać było dużo wysiłku i serca włożonego w przygotowanie się do tego występu. I za to bardzo dziękujemy.