gloria1     gloria2

27 stycznia 2016 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej zostały wręczone statuetki i przyznane tytuły „Invictusa 2015 roku” osobom, które pracą oraz postawą moralną poświęcają się dla dobra ogółu i zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy w swoich pracach opisywali działalność mieszkańców powiatu ostrowskiego, zasługujących na to zaszczytne wyróżnienie. Wśród zaproszonych na tę uroczystość osób znalazła się uczennica naszej szkoły - Natalia Skorzeń, której towarzyszył Dyrektor ZPO, pan Roman Malicki. W kategorii klas gimnazjalnych praca Natalii pt. „Dar życia” zajęła II miejsce. Opiekunem uczennicy była pani mgr Barbara Wojciechowicz. Gratulujemy laureatce i serdecznie dziękujemy uczniom, że tak licznie i z dużym zaangażowaniem przystąpili do konkursu. Życzymy sukcesów w kolejnych edycjach.