abc

Dnia 19 lutego uczniowie klas IV - VI wraz z opiekunami, p. Moniką Modzelewską oraz p. Iwoną Podolak udali się na wycieczkę do Ostrowi Mazowieckiej na spektakl pod tytułem "Teatralne ABC". Sztuka przedstawiała historię młodego urwisa, który nie potrafił odpowiednio zachować się w teatrze i swym niegrzecznym zachowaniem przeszkadzał aktorom i widzom. Ponieważ lekceważył wszystkie uwagi i prośby, został ukarany
i zatrzymany na scenie. Dzięki magii miejsca, w którym się znalazł, spotkał znane z historii teatru i baśni postaci. Chłopiec zauroczony różnorodnością i wyjątkowością miejsca, zaczął doceniać ciężką pracę ludzi teatru. Dzięki temu, że poznał sztukę aktorską stał się mądrzejszy i pokorniejszy. Wspaniała gra aktorska wykonaniu aktorów z Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia zachwyciła nas wszystkich.