dbid1     dbid2

dbid3     dbid4

23 stycznia 2017 roku w Gminnym Przedszkolu w Wąsewie po raz kolejny, odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor, serdecznie witając wszystkich zaproszonych gości oraz złożył Babciom i Dziadkom życzenia z okazji ich święta. Do życzeń dołączył się  pan wójt Rafał Kowalczyk, który chętnie przybył na naszą uroczystość. Wnuczęta montażem słowno-muzycznym podziękowały swoim Dziadkom za miłość, troskę, wsparcie, pomoc, a przede wszystkim za czas i wspaniałe chwile spędzone właśnie z nimi. Dzieci zaprezentowały również tańce, które nagrodzone zostały gromkimi brawami. Po części artystycznej wszystkie wnuczęta zaśpiewały 100 lat i  wręczyły prezenty w postaci własnoręcznie wykonanych laurek. Ale to jeszcze nie był koniec- w znakomitym nastroju rozpoczęliśmy wspólne tańce i zabawy. Uwieńczeniem uroczystości było wykonanie pamiątkowego zdjęcia.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości… Jedna z sentencji głosi: „Serce jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje” ( Gustaw Flaubert). Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobro, ciepło i życzymy Im dużo zdrowia oraz długich lat życia, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków .

Za słodki  poczęstunek DZIĘKUJEMY, jak zwykle mocno zaangażowanym rodzicom.

mgr Bożena Podrażka