d n1     d n2

d n3     d n4

10 listopada 2015 r. w Ostrowi Mazowieckiej w ramach obchodów 97 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbyły się konkursy „O Puchar Starosty Ostrowskiego”. Był to konkurs strzelecki, udzielania pomocy przedmedycznej i historyczny. Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie klas trzecich. W konkursie strzeleckim wziął udział Bartłomiej Kalupa i Weronika Szczechura, udzielania pomocy przedmedycznej – Maja Podolak i Karolina Kowalczyk, a w historycznym - Kladia Suchcicka i Klaudia Wójcik. Sukces odniosła drużyna startująca w konkursie udzielania pomocy przedmedycznej, zajmując trzecie miejsce i zdobywając puchar Starosty Ostrowkiego. Drużynę  do tej konkurencji przygotował Pan Sławomir Zyra. Puchary i dyplomy zostały wręczone w czasie uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej.